جنبش  وبلاگی حمایت از حاج خلیل موحدی جنبش  وبلاگی حمایت از حاج خلیل موحدی خدمات وبلاگ نويسان جوان

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

هشدار مایکل مور به اوباما - منهاج؛«راه روشن»


منهاج؛«راه روشن»


اللهم انا نرغب الیک فی «دولة کریمة»؛تعز بها الاسلام و اهله،و تذل بها «النفاق» و اهله...

هشدار مایکل مور به اوباما

مایکل مور به اوباما هشدار داد

مایکل مور مستندساز جنجالی آمریکایی به باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور هشدار داد با افزایش نیرو های نظامی در افغانستان به جنگ طلبی دامن نزند.

به گزارش مهر، خبرگزاری فرانسه اعلام کرد مور که امسال با مستند "سرمایه داری: یک داستان عاشقانه" بار دیگر به انتقاد از سیستم اقتصادی و سیاسی آمریکا دست زده، در نشست خبری معرفی فیلم خود در توکیو این هشدار را از سوی پدرش به عنوان یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم به اوباما داد.

مور در این نشست به خبرنگاران گفت :این هشدار را به عنوان پیامی شخصی از سوی پدرم و دوست ژاپنی‌اش به اوباما می‌دهم : آقای اوباما، شما جنگ را نمی‌شناسید. هر دوی ما با جنگ آشنایی داریم و دیگر خواهان آن نیستیم.

مور که نخستین نشست خبری فیلم "سرمایه داری : یک داستان عاشقانه " را در مرکز بورس توکیو برگزار می‌کرد، بار دیگر به شدت به سیاست‌های جرج بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا تاخت.

در ادامه مور از سنت‌های باستانی غنی سرزمین ژاپن ستایش کرد، اما از دولت این کشور به دلیل حمایت از سیاست‌های بوش، از جمله اعزام نیروهای ژاپنی به عراق و تبعیت از سیاست‌های اقتصادی دولت آمریکا انتقاد کرد.

مور جامعه ژاپن را به بازگشت به ارزش‌هایی چون صلح و احترام متقابل دعوت کرد و گفت: همان قدر که آمریکا را دوست دارم به ژاپن نیز علاقمندم.

نويسنده: رها | تاريخ: ۱۳۸۸/٩/۱٢ | موضوع: | نظرات ()

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس