کروبی و موسوی در برنامه90(طنز)

فردوسی پور: 0395...آخرش   98دوستان من تماس میگیرند و جایزه ایشون که صلح نوبل باشه رو تقدیمشون میکنیم .

خوب بدون معطلی میریم سراغ کارشناسی بازی تیم اغتشاشگران تهران –تیم نظام جمهوری اسلامی ایران.

آقای کروبی به نظر شما این ضربه تیم اغتشاشگران خطا نبود ؟

 -کروبی : خدمتتون عرض کنم به بنده گفته بودند قرار است با آقای احمدنژاد مناظره کنم و الا با کارشناسانم میامدم خدمتتون .اما به هرحال این صحنه رو ننجونم هم میدونه که خطا نیست پا به بدن خورده اگر پا به دست میخورد خطا بود .  

فردوسی پور: پس به نظر شما این صحنه خطا نیست .خوب بریم سراغ صحنه بعدی .

خوب جناب کروبی نظرتون درباره این صحنه چیه ؟

کروبی :خوب اینجا اون آقای سرباز چون از تشک فرار میکنه یک امتیاز فنی به نفع تیم اغتشاشگران باید منظور میشد.

-فردوسی پور:بله خیلی ممنون آقای کروبی از حضورتون البته صحنه های داوری دیگه ای بود که به دلیل کمبود وقت از حضورتون مرخص میشیم .

خوب بریم یه میان برنامه ببینم بعد با مهمان ویژه برنامه خدمتتون هستیم.

دیش دارام دیریم داریم دیریم ...

بله بینندگان عزیز با مهمان خیلی مهم این برنامه آقای موسوی سرمربی تیم اغتشاشگران تهران در خدمتتون هستیم .

آقای موسوی خوش اومدید .

موسوی : بله بنده خدمتتون چیز به اصطلاح سلام عرض میکنم و به اصطلاح در خدمتتون هستم .

فردوسی پور : آقای موسوی سریع میریم سراغ بحث اصلی .تیم شما در ابتدای فصل در رده دوم جدول بود و هواداران زیادی رو با بازی تون به ورزشگاه ها ومیادین شهر میکشوندید اما حالا این هواداران به تعداد انگشتان دست هم نمیرسند دلیل این افت فنی چی بود و علت نارضایتی هوادارانتون چیه .

موسوی : خوب این بحث به اصطلاح نیاز به موشکافی داره .البته بچه های ما واقعا از چیز به اصطلاح جون مایه گذاشتند و دیدید که در بازی های مختلف واقعا حماسه آفریدند همین عاشورا دیدید که چطور هییت ها رو به آتش کشیدند و تیم حریف را در نیمه اول عقب روندند اما خوب تیم های حریف هم تیم های چیز به اصطلاح قدرت مندی هستند و کار به همین سادگی ها نیست .

بنده بارها تاکتیک های مختلفی را به اصطلاح امتحان کردم در یک بازی به بچه ها گفتم عکس امام را به آتش بکشند در بازی دیگر گفتم ضد فلسطین شعار بدند البته هواداران هم بی تاثیر نبودند در یک بازی گفتم سطلهای زباله اتوبوس ها و مساجد را به آتش بکشند که تا حدودی موفق شدند اما تیم مقابل از ما بهتر بود و هر کس که بهتر بازی کنه به اصطلاح پیروز میدانه .

-فردوسی پور: آقای موسوی شما در مصاحبه ها گفته بودید که مشکل مالی دارید درست یا نه ؟

موسوی : بله البته بنده خودم بارها با مدیرعامل تیم اغتشاشگران تهران آقای هاشمی رفسنجانی صحبت کردم و ایشون هم همیشه به من چیزداشتند به اصطلاح لطف داشتند .ایشون حتی فرزندانشون رو هم برای تقویت کادر فنی به نیمکت اضافه کردند که جاداره از ایشون چیز کنم به اصلاح تشکر کنم اما این کمک ها ثمری نداشت و تیم ما واقعا به کمک های بیشتری نیاز داره تا بتونه اون آمادگی لازم برسه .بچه های تیم دچار افت روحی شدند چون خیلی وقته حقوقشون رو نگرفتند البته کمک های غیر نقدی مانند اسلحه کمری و نارنجک به اون ها دادیم که متاسفانه کفایت نمیکنه .

فردوسی پور: بله تماس تلفی داریم با آقای هاشمی رفسنجانی مدیر عامل باشگاه اغتشاشگران تهران

آقای هاشمی خدمتتون سلام عرض میکنم .لطفا بفرمایید که این مشکلات مالی از کجا ناشی میشه.

هاشمی رفسنجانی : الو ... الو ...من هاشمی ام .  

فردوسی پور : آقای هاشمی بفرمایید ما صداتون را داریم .

هاشمی : بله خدمتتون عرض کنم که مشکل مالی ما مشکل تازه ای نیست متاسفانه از وقتی این دولت روی کار اومد منبع تامین مالی به شدت کاهش پیدا کرد ودست ما از بعضی منابع کوتاه شده بنابراین درخواست کمک از بعضی نهادهای بین المللی کردیم که اونها کمک های شایان توجهی به ما کردند که تا حدودی مشکلات ما برطرف شد .

آقای مهدی هاشمی هم به امارات رفتند تا رایزنی هایی رو داشته باشند که متاسفانه هنوز اونجا موندگار شدند احتمالا وقتی به ایران برگردند دست پر خواهند بود. 

فردوسی پور: آقای هاشمی ...متاسفانه بعضی ها در ورزشگاهها شعارهای ضد تیم شما میدند با این مشکل چه کار میکنید ؟

هاشمی رفسنجانی :خوب در باره این مشکل هم فکری کردیم بنده فائزه هاشمی رو به عنوان  لیدر تماشگرهای تیم اغتشاشگران تهران انتخاب کردم که ایشون سعی میکنند مشکلات شعارهای تماشاگرهای اغتشاشگران رو حل کنند .

فردوسی پور : بله هم از شما و هم از آقای موسوی و تماشگران عزیز تشکر میکنم دیگه وقتی ندارم تا برنامه بعد خدانگهدار ...

/ 0 نظر / 14 بازدید