یه مرد پیدا نمیشه؟!


جلد کتاب خون پسح
یهودیان تلمودی، یهودیانی که به برکت چند دهه پروپاگاندای رسانه ای، خود را مظلومان همیشه تاریخ و مردمی صلح طلب و انسان دوست جا زده اند، حداقل سه «دم خروس» دارند که دروغ بودن «قسم حضرت عباس» شان را برملا می کند:

۱- کتاب تلمود: که مشحون از تعالیم ضد بشری است و یهودیان تلمودی از ترجمه متن کامل و سانسور نشده آن به زبانهایی غیر از عبری و آرامی واهمه دارند.

۲- عید پوریم: که یهودیان در این عید، سالگرد قتل عام ۷۷۸۰۰ ایرانی بی گناه، اعم از مرد و زن و کودک را جشن می گیرند.

۳- فطیر خون: نانی که در عید پسح می خورند و در صورت امکان، خمیر آن باید به خون یک کودک مقتول غیریهودی آغشته باشد.

 کتاب «تاریخ یهود، آین یهود» که مفاد ضدبشری تلمود را افشا می کرد، از آنجا که نوشته یک استاد برجسته اسرائیلی و یهودی (اسرائیل شاهاک) بود، ضربه ای سنگین به پاشنه آشیل اول یهودیت تلمودی بود. از این کتاب دو ترجمه به فارسی موجود است: یکی ترجمه «مجید شریف» و دیگری ترجمه «رضا آستانه پرست». متاسفانه این کتاب آنطور که شایسته آن است در ایران مورد توجه قرار نگرفت.

افشاگری در مورد ماهیت ضد انسانی عید پوریم نیز چند سالی است که کم و بیش مورد توجه برخی هموطنان قرار گرفته است. هرچند تلاشها برای برملا کردن ماهیت این عید، ناکافی بوده است.

اما در مورد پاشنه آشیل سوم که شاید ضربه بزدن به آن، کاری ترین ضربه باشد: متاسفانه یهودیت تلمودی به برکت چند دهه تسلط خود بر بزرگترین دستگاههای تبلیغاتی و اطلاع رسانی جهان، موفق شده است مساله «فطیر خون» را یک تهمت و شایعه بی اساس جلوه دهد. با این حال مدتی پیش در یک جستجوی اینترنتی متوجه شدم که در سال ۲۰۰۷، کتابی مفصل و مستند به نام «خون پسح، یهودیان اروپا و آیین قتل» (BLOOD PASSOVER The Jews of Europe and Ritual Murder) منتشر شده است. نسخه اصلی این کتاب، به زبان ایتالیایی است که به انگلیسی هم ترجمه شده است. نکته مهم در مورد کتاب این است که نویسنده آن، «آریل توآف» (Ariel Toaff)، استاد دانشگاه اسرائیلی «بار ایلان»، یهودی و حاخام زاده است و پدر او زمانی حاخام ارشد شهر رم بوده است! درست به همین دلیل، انتشار این کتاب خشم شدید یهویان تلمودی و صهیونیستها را برانگیخت و آنها را به تهدید جانی و اعمال فشار بر آریل توآف واداشت. تا جاییکه او را به پس گرفتن حرفش و خارج کردن کتابش از چرخه انتشار کشاندند.

امیدوارم یک مرد پیدا شود و ترتیب ترجمه و انتشار این کتاب را به زبان فارسی بدهد. باید تا می توان ماهیت واقعی یهودیت تلمودی را افشا کرد. یهودیتی که با سلطه بر سینما و شبکه های تلویزیونی غرب، مروج برهنگی و هرج و مرج جنسی است و جوان از همه جا بی خبرِ مسلمان و شرقی را مجذوب آرمانشهر آزادی جنسی کرده است. باید تا می توان به نوجوان و جوان هموطنمان فهماند که منادیانِ آرمانشهر آزادی جنسی، همان کسانی هستند که به خون او تشنه اند. 

/ 0 نظر / 46 بازدید