احمدی نزاد شیطان پرست است؟!(مهم مهم مهم)

در حدود 4 سال پیش که مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » وارد فضای مجازی وب شد، شاید تعداد مقالاتی که پیرامون فراماسونری در فضای مجازی وب وجود داشتند، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی رسید، اما به لطف خدا و یاری آقا امام زمان (عج) بعد از گذشت 4 سال، حدود 24500 صفحه ی اینترنتی در فضای وب یافت می شوند که این مقاله را در خود جای داده و یا به آن لینک داده اند. در همان زمان نویسندگانی چون دکتر عبدالله شهبازی با انتشار مقالاتی چون ارتباط کابالا و مدونا و ...  تلاش کردند تا حرفهایی برای گفتن در زمینه ی فراماسونری داشته باشند. افرادی چون عبدالله شهبازی مطالعات زیادی در زمینه ی بهاییت انجام داده بودند، اما نتوانستند به جمع بندی مناسبی پیرامون فراماسونری و ماهیت حقیقی آن بپردازند. به همین دلیل ماحصل نوشته های شهبازی، مقالات نازل و ضعیفی همچون ارتباط مدونا با کابالا، دماوند و فرقه های رازآمیز، « دروازه ی قرآن  » و نمادهای ابلیسک در شیراز بود که نحوه ی نگارش و استناد آن ها حاکی از ضعف قلم نگارنده در زمینه ی فراماسونری داشت. تا آن جا که برای مثال در مقاله ی دماوند و فرقه های رازآمیز، شهبازی دماوند را یک ابلیسک بزرگ می داند، در حالی که این ادعا نشان می دهد که وی اطلاعات مناسبی پیرامون ابلیسک ندارد. چرا که ابلیسک شرایط ویژه و سطح مقطع خاصی دارد و نمی توان هر بنای بلندی را ابلیسک دانست. تصویر زیر به خوبی گویای این مسئله می باشد:

 

 http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/01.jpg

 

بنابراین این مسئله که عبدالله شهبازی دماوند را یک ابلیسک می پندارد، نشان می دهد که هیچ سررشته ای از نمادشناسی فراماسونری ندارد. در واقع اگر ادعاهای بی پایه ی شهبازی را در این زمینه بپذیریم، باید از این به بعد گلدسته های مساجد، موشکهای بالستیک و ... را نیز یک ابلیسک بدانیم که این مسئله صحت ندارد و ابلیسک سطح مقطع و انتهای به خصوصی دارد.

اما به هر حال از آن زمان به بعد شهبازی به عنوان یک ماسون شناس مطرح گردید و عده ی زیادی نیز همانند وی به نوشتن مقالاتی از این دست پیرامون فراماسونری پرداختند. تا جایی که مقالات ترجمه ای و تالیفی پیرامون فراماسونری، یک شبه وارد فضای وب شدند، بدون اینکه مولفان آن ها مخاطراتی را که ممکن است نوشته های خام و ناپخته به دنبال داشته باشد، در نظر بگیرند. در همان هنگام عده ای که همواره به دنبال تخریب چهره ی نظام جمهوری اسلامی بودند، با استفاده از ضعف رسانه های رسمی، جهل و سستی مشاوران رییس جمهور و با استفاده از موج وبلاگی، از چند تصویر و چند مطلب بی اساس بهره برده و دولت را به فراماسونری جهانی مرتبط ساختند، حال آن که هیچ دولتی در جمهوری اسلامی تا بدین حد مورد غضب فراماسونری جهانی واقع نشده بود.

 

این مسئله تا زمان انتخابات ادامه یافت تا این که عبدالله شهبازی در زمان انتخابات، با توجه به دوستی و ارتباط قوی که با میرحسین موسوی  داشت، شروع به اتهام زنی به دولت و سایر ارکان نظام جمهوری اسلامی کرد. با توجه به شهرتی که عبدالله شهبازی به ناحق در زمینه ی ماسون پژوهی دست و پا کرده بود، (که البته بخشی از این شهرت کذایی به واسطه ی رخوت و سستی و بی مبالاتی وبلاگ نویسان مذهبی در استفاده ی کورکورانه و غیر نقادانه ی مقالات شهبازی پدید آمده بود) وی از این شهرت سوء استفاده کرده و از این مسئله برای اتهام زنی به دکتر احمدی نژاد بهره ی کافی را برد.

در همان هنگام، وبسایت « وعده ی صادق » و سلف آن یعنی وبلاگ « اسلام حقیقی‌ « به تأسی از رهبر معظم انقلاب که تصمیم گیری در زمینه ی انتخابات را به خود مردم واگذار فرموده بودند، از هر گونه تبلیغ مستقیم پیرامون کاندیداها خودداری کرده و تنها نکاتی کلی پیرامون رییس جمهور مهدوی بیان کرده بود. حتی فشارها و درخواست های خوانندگان محترم و فهیم وبسایت نیز منجر به تغییر این رویه نشد تا اینکه وقایع پس از انتخابات رخ داده و گستاخی های جریان فتنه تا بدانجا ادامه یافت که خطوط قرمز شکسته شد و ساحت مقدس امام حسین (ع) نیز مورد توهین جریان فتنه قرار گرفت. به همین دلیل وبسایت « وعده ی صادق » نیز که تا آن زمان به تأسی از متانت و بزرگوار ی رهبر معظم انقلاب از درج هر گونه مطلب جنجالی خودداری می کرد، سکوت را بیش از این جایز ندانسته و تلاش نمود تا ماهیت شوم جنبش سبز ماسونی را افشا نماید.

از آن سو جریان فتنه انگیز جنبش سبز ماسونی که خود را در معرض خطر می دید، به فرافکنی پرداخته و از مطالب جهت دار عبدالله شهبازی، مهدی خزعلی و عنصر خودفروش خائن علیرضا نوری زاده استفاده کرده و با کنار هم قرار دادن مطالب مذکور و تصاویر ظاهراً مستند تلاش نمود تا دکتر محمود احمدی نژاد را به ارتباط با فراماسونری متهم نماید.

گرچه در وبلاگ « اسلام حقیقی » به صورت مختصر به این ادعا ها پاسخ داده شده بود، در این مقاله تلاش می گردد تا ماهیت واقعی اسنادی که جنبش سبز به آن ها استناد می کند، بر خوانندگان عزیز هویدا گردد. اینک به چند نمونه از مهمترین اسناد ادعایی جنبش سبز ماسونی در این زمینه می پردازیم و اسنادی را که این ادعا ها را رد می نمایند، در ادامه می آوریم:

1 – تصویر آقای احمدی نژاد در یک سخنرانی در شهر مرند:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/02.jpg

دکتر احمدی نژاد در حین نشان دادن علامت بوزقورد به استقبال کنندگان آذری شهر مرند.

تصویر فوق که آقای احمدی نژاد را در سفر استانی خود به آستان آذربایجان شرقی و در جمع استقبال کنندگان نشان می دهد، جنجال های زیادی ایجاد نموده است. علامتی که در بالا توسط آقای احمدی نژاد به استقبال کنندگان نشان داده می شود، علامت بوزقورد (Bozqurd) یا « گرگ خاکستری » می باشد که یک علامت شناخته شده در بین آذری ها می باشد. این علامت  که ریشه در افسانه های ترکی دارد، مورد توجه گروه های ناسیونالیت ترک زبان و حتی گروه های تجزیه طلب و افراطی آذری قرار دارد. در جریان سفر مذکور که آقای احمدی نژاد در جمع مستقبلین شهرهای مختلف قرار گرفته بود، تعدادی از جوانان آذری شهرهای آذربایجان این علامت را به آقای احمدی نژاد نشان دادند و به دلیل ضعف مشاوران آقای احمدی نژاد و عدم شناخت درست این نماد از سوی آن ها، این مشاوران به رییس جمهور گفتند که این علامت یک نوع سلام آذری است و بهتر است آقای احمدی نژاد نیز به آنان این علامت را در پاسخ نشان دهد. آقای احمدی نژاد نیز در آن زمان این علامت را به عنوان بوزقورد به جمعیت نشان دادند. جالب اینکه در آن زمان تصاویری از خبرگزاری ایسنا وجود دارد که تعدادی از جوانان آذری شهر تبریز را در حال نشان دادن بوزقورد نشان می دهد.

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/03.jpg

جوانان آذری در حال نشان دادن بوزقورد به آقای احمدی نژاد.

اما رسانه های جریان فتنه در قبل و بعد از انتخابات، با به کار بردن حیله ای کثیف و ناجوانمردانه، تنها به درج تصویر آقای احمدی نژاد پرداخته و ادعا کردند که وی علامت دست شیطان یا دست شاخدار (Cornuto) را به جمعیت نشان داده است.

البته فرم ظاهری بوزقورد (Bozqurd) و دست شاخدار (Cornuto) تفاوت چندانی با هم ندارد. اما دیکشنری ویکیپدیا نیز در همان صفحه ی مربوط به Cornuto، علامت بوزقورد را نیز ذکر کرده و معنای متفاوت آن را نیز بیان نموده است:

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/04.jpg

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/05.jpg


 شباهت علامت گرگ خاکستری یا بوزقورد به علامت دست شاخدار (Cornuto).

تصویر زیر نتیجه ی Search عبارت بوزقورد (Bozqurd) را در Google نشان می دهد:

  

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/06.jpg

 

 تصویر زیر نیز علامت بوزقورد را در دست یک کودک آذری نشان می دهد:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/07.jpg

بوزقورد در دست کودک آذری.


البته در همان زمان، روزنامه های مختلف آذری زبان در داخل و خارج کشور نیز این خبر را منعکس نمودند و حتی سایت مسدود شده ی « بازتاب » سابق نیز این خبر را منتشر نمود. تصویر زیر، خبر مذکور را در یکی دیگر از این سایت ها نشان می دهد:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/08.jpg


 عزیزان خواننده می توانند صفحه ی فوق را در لینک زیر ببینند:

http://mozaffari.ws/view_news.php?id=367

نکته ی دیگر این که ماسون ها از علامت (Cornuto) در مکان های متعددی استفاده می کنند. برای مثال به تصاویر زیر توجه کنید:

 

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/09.jpg

 

نماد Cornuto در دست جرج بوش و سایر روئسا

در تصاویر فوق ملاحظه می فرمایید که جرج بوش فراماسون، در مکان های متعددی از نمادهای ماسونی بهره برده است. این مسئله که نماد مذکور دیگر به وسیله ی دکتر احمدی نژاد استفاده نشد نیز نشان می دهد علامت نشان داده شده توسط وی ربطی به فراماسونری نداشته است، چرا که اگر این گونه می بود، وی می بایست این علامت را در جاهای دیگر نیز استفاده می کرد.

بدین ترتیب نیز همان گونه که ملاحظه فرمودید، علامتی که آقای احمدی نژاد با دست خود به جمعیت مستقبلین نشان داده است، علامت شناخته شده ی بوزقورد می باشد و هیچ ارتباطی با فراماسونری ندارد. حضور این علامت در دستان جوانان آذری در همان سفر قرینه ای است که ثابت می کند، علامت نشان داده شده نماد بوزقورد می باشد.

البته این حرکت آقای احمدی نژاد و ضعف مشاوران وی نیز به شدت مورد انتقاد می باشد. چرا که نشان دادن این علامت توسط وی آن هم در زمانی که تمام حرکات مسئولین جمهوری اسلامی ایران مورد توجه رسانه های بین المللی بود، موجب گردید تا گرفتاری های زیادی برای وی پدید آید. از سوی دیگر نماد بوزقورد مورد علاقه ی گروه های تجزیه طلب و پان ترکیست های آذربایجان نیز می باشد و استفاده از این علامت توسط آقای احمدی نژاد می توانست سبب شود تا آن ها تصور کنند حرکات افراطی آنان از سوی آقای احمدی نژاد به رسمیت شناخته شده است. بنابراین صحیح تر این بود که آقای احمدی نژاد و مشاوران ایشان از استفاده از علایمی که معنی، گستره، ابعاد و تبعات آن را نمی دانند، خودداری نمایند. خوشبختانه چنین اتفاقی در بقیه ی سفرهای استانی و سخنرانی های آقای احمدی نژاد تکرار نشد و رییس جمهور بعد از آشنا شدن با معانی گسترده ی این نماد، از به کار بردن آن خودداری کرد، اما به هر حال بهتر بود از اول این کار انجام نمی شد تا گزک به دست افراد مغرض داده نشود.

یکی دیگر از ایراداتی که به آقای دکتر احمدی نژاد و رسانه های دولتی مطرح است، این است که به جای توضیح درباره ی اشتباه پدید آمده، تلاش کردند تا این مسئله را به فراموشی بسپارند، و حتی خبرگزاری ISNA در مدت کوتاهی پس از انتشار اخبار مربوط به سفر استانی آقای احمدی نژاد، عکس استقبال کنندگانی را که از نماد بوزقورد استفاده می کردند از متن خبر حذف کرد. حال آنکه این برخورد غیرمدبرانه از سوی دولت و رسانه های دولتی موجب شد تا رسانه های معاند نظام از این خلأ اطلاعاتی استفاده کرده و به غوغا و دروغ پراکنی بپردازند.

در کل باید گفت که مسئله ی نشان دادن نماد بوزقورد از سوی رییس جمهور به مردم آذربایجان، اشتباهی بود که نمی بایست از ابتدا شکل بگیرد. چرا که این اشتباه و کم کاری ها و اطلاع رسانی های نامناسب بعد از آن موجب شد تا رسانه های معاند از آن سوء استفاده نمایند.

ذکر نکته ای بسیار مهم: پیشاپیش به خوانندگان عزیز متذکر می شویم که عکس آقای احمدی نژاد در حین نشان دادن بوزقورد، مربوط به حضور وی در شهر مرند است، اما عکس جوانان استقبال کننده ای که نماد بوزقورت را نشان داده اند، مربوط به شهر تبریز می باشد. علت بیان این توضیح این است که فتنه انگیزان جنبش سبز ماسونی که در سفسطه و مغلطه استاد هستند، تصور نکنند می توانند با بیان این که آقای احمدی نژاد در یک عکس کت پوشیده است و در عکس دیگر کاپشن به تن کرده است، به کلی منکر توضیحات ارایه شده شوند. چرا که عکس های مذکور مربوط به دو شهر مختلف استان آذربایجان شرقی می باشند و به همین دلیل آقای احمدی نژاد در این دو شهر لباس های مختلفی به تن کرده است.

ذکر یک نکته ی بسیار مهم: در تعدادی از وبلاگ ها نیز تصاویر زیر ارایه شده و از آن ها به عنوان سند ماسون بودن احمدی نژاد نام برده شده است:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/010.jpg

 

تصاویری که ملاحظه فرمودید، هیچ ارتباطی با شیطان پرستی و فراماسونری ندارند و فراماسون ها از چنین علاماتی به صورت خاص استفاده نمی کنند. تصاویر مذکور در هر سخنرانی ممکن است پدید آیند و هیچ نشانه و نماد خاصی را به همراه ندارند.

2 – نام خانوادگی قبلی رییس جمهور و ادعا درباره ی یهودی بودن آقای دکتر احمدی نژاد: یکی دیگر از مسایلی که از سوی سایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی تبلیغ می شود و تلاش می گردد تا به وسیله ی آن، خدمات آقای احمدی نژاد زیر سوال رود، غوغا و جنجال پیرامون تغییر نام خانوادگی ایشان است. در این سایت ها تصویری از صفحه ی آخر شناسنامه ی آقای دکتر احمدی نژاد ارایه شده و پیرامون آن ادعاهایی مطرح گشته است:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/011.jpg

تصویر صفحه ی آخر شناسنامه ی آقای دکتر احمدی نژاد.

مطابق این تصویر، نام خانوادگی آقای دکتر احمدی نژاد در ابتدا (سبورجیان) یا (صباغیان) – تصاویر وضوح کامل ذدارند - بوده است و نام خانوادگی ایشان به احمدی نژاد تغییر یافته است. این امر دستاویزی برای فتنه گران جنبش سبز ماسونی قرار گرفته و ادعا کرده اند که فامیلی سبورجیان یک نام خانوادگی یهودی است و خانواده ی آقای دکتر احمدی نژاد یک خانواده ی یهودی بوده اند که به اسلام گرویده و نام خانوادگی خود را نیز تغییر داده اند.

این ادعا اولین بار توسط دکتر مهدی خزعلی مطرح شد و وی که همواره موضع خصمانه ای پیرامون دولت داشته است، تلاش نمود تا با ارایه ی ادعاهای اینچنینی، دولت را بیش از پیش مورد تهمت و تخریب قرار دهد. اشاعه ی این شایعه از سوی دکتر خزعلی و مصاحبه های متعدد و تخریبی وی با رسانه های بیگانه، حتی موجب گردید تا پدر ایشان آیت الله العظمی ابوالقاسم خزعلی (دام ظله العالی) نیز به صورت علنی اعلان نمایند که دکتر خزعلی دیگر پسر ایشان نمی باشند و بدین ترتیب، دکتر خزعلی را از فرزندی خود خلع نمودند. البته چهره های دیگری نیز همچون عبدالله شهبازی که به دلیل دوستی با میر حسین موسوی، حقایق را زیر پا گذاشته بودند، با وی همصدا گردیدند.

اما برای این که این ادعاها مستند باشد، مقالاتی در این زمینه نگاشته شده و تلاش گردید تا در ضمن این مقالات، چند وبسایت نیز به عنوان منبع و مرجع این مستندات ارایه گردند. یکی از این مستندات که در نگاه اول نیز ممکن است محکم و قانع کننده به نظر برسد، معنای کلمه ی « سبور » در فرهنگ لغت اینترنتی « دهخدا » می باشد. مطابق مطالب نوشته شده در وبسایت فرهنگ لغت اینترنتی « دهخدا » معنای کلمه ی « سبور » بدین شرح است:

« واژه ای عبری است (סבור) به معنی تصور کننده، معتقد. سبورا (סבורא) به معنی فکر کننده و استدلال کننده و جمع آن سبورایم (סבוראימ) لقب مروجین تلمود است. (فرهنگ عبری- فارسی حییم) »

نگارنده ی این مقاله به دیکشنری عبری – فارسی حییم دسترسی نداشته است. اما مطابق اصول الفبای عبری، به دلیل عدم وجود مارکر تغییر دهنده ی تلفظ (Dagesh) در حرف (ב)، تلفظ صحیح عبارت (סבור)، به نظر می رسد که (سوور : Savur) باشد. بنابراین تلفظ عبارت عبری مذکور نیز مطابق ادعاهای ذکر شده به نظر نمی رسد.

اما حتی اگر توضیح فوق را نادیده بگیریم و بپذیریم که تلفظ کلمه ی ذکر شده « سبور » می باشد، باز هم نمی توان نتیجه گرفت که عبارت « سبور » در فارسی با « سبور » در عبری هم معنی باشد. برای مثال عبارت « دُرد » هم در ترکی و هم در فارسی با تلفظ مشابه وجود دارد. اما « دُرد » در فارسی به معنای لجن یا ته نشین و در ترکی به معنای عدد (4 : چهار) است. با این اوصاف حتی وجود دو کلمه ی مشابه و دارای تلفظ یکسان در زبان های متفاوت، لزوماً به معنای این نیست که دو کلمه ی مذکور معنای یکسان دارند.

البته در این بین شیطنتی نیز از سوی حامیان جنبش سبز ماسونی شکل گرفته است و آن دغلبازی این است که کلمه ی « سبور » در لغت نامه ی اصلی دهخدا وجود ندارد و این کلمه توسط کاربران به وبسایت « لغت نامه ی دهخدا » اضافه شده است. برای روشن شدن این قضیه به تصویر زیر توجه فرمایید:  

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/012.jpg

لینک اینترنتی صفحه ی فوق:

http://www.loghatnaameh.com/dehkhodaworddetail-6bd71716999946eba046db8b9839188e-fa.html

 در واقع حامیان جنبش سبز ماسونی، در زمانی که ادعاها پیرامون یهودی بودن آقای احمدی نژاد شدت یافته بود،  خودشان  کلمه ی « سبور » را به این لغت نامه ی آنلاین اضافه کرده اند و جالب اینکه برای محکم کردن ادعایشان به این لغت نامه ی اینترنتی لینک داده اند. حال آنکه کلمه ی « سبور » در فرهنگ لغت اصلی دهخدا وجود ندارد و این کلمه و معنای آن توسط کاربران به آن اضافه شده است. به عبارت دیگر، آن ها خودشان کلمه را به لغت نامه اضافه کرده اند و خودشان نیز به کلمه ای که خود اضافه کرده اند، استناد نموده اند!!! این حرکت مضحک، انسان را یاد این ضرب المثل می اندازد: « خود گویی و خود خندی، عجب مرد هنرمندی!!! »

بنابراین این سند جنبش سبز نیز عملاً ارزشی ندارد.
 
وبسایت های جنبش سبز، در این میان به روزنامه های « گاردین » یا « العربیه » نیز استناد کرده اند، اما جالب این که روزنامه ی « گاردین » در مقاله ای دیگر که متعاقباً چاپ شد، ادعاهای خود را پس گرفت. این مقاله که عنوان آن « احمدی نژاد ریشه ی یهودی ندارد. » می باشد، به توضیح کامل درباره ی اصل و نسب آقای دکتر احمدی نژاد پرداخته و حتی معنای کلمه ی « سبورجیان » ادعایی را « رنگرز » دانسته است. در این مقاله، نویسنده اذعان کرده که این معنا با تحقیق در زادگاه دکتر احمدی نژاد و پرس و جو پیرامون شغل آبا و اجدادی خانواده ی ایشان کشف شده است. در واقع مطابق تحقیقات نویسنده ی مقاله، کلمه ی « سبورجیان » از شغل آبا و اجدادی خانواده ی آقای احمدی نژاد که رنگرز بوده اند، اقتباس گردیده است و این شغل به صورت موروثی تا زمان پدر آقای احمدی نژاد ادامه داشته است تا اینکه پدر آقای احمدی نژاد به شغل آهنگری روی آوردند. در تصاویر زیر می توانید بخش هایی از این مقاله را ملاحظه فرمایید:

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/013.jpg

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/014.jpg

 

مطلب فوق را می توانید در لینک زیر به صورت مستقیم ملاحظه فرمایید:

http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2009/oct/05/mahmoud-ahmadinejad-jewish-family

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا درمی یابیم که مطالب ادعایی از سوی سایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی کذب محض بوده و این سایت ها در کمال نفاق و خباثت، مطالب دروغ را منتشر کرده اند تا دستاویزی برای حمله به نظام پیدا کنند.

3 – ادعای مصاحبه با عمه ی یهودی آقای دکتر احمدی نژاد: وبلاگ ها و وبسایت های منتسب به جنبش سبز ماسونی، خبر مضحکی را بدین مضمون عنوان کرده اند:

« مدتی پیش نیز هم یکی از روزنامه های اسرائیل با زنی یهودی در اسرائیل مصاحبه کرد که خود را عمه احمدی نژاد معرفی کرده بود. »

این سایت ها با کمال وقاحت، لینک های زبر را نیز به عنوان مدرک ادعایی خود ذکر کرده اند:

متن عبری:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/944617.html?more=1

متن صفحه ی مذکور در Google Translate:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=iw&tl=fa&u=http%3A%2F%2Fwww.haaretz.co.il%2Fhasite%2Fspages%2F944617.html%3Fmore%3D1

در تصویر زیر این ادعا را در یک از وبلاگ های مذکور ملاحظه می فرمایید:
 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/015.jpg

اما این خبر کذب محض بوده و صفحه ی مذکور مربوط به مصاحبه با یک نویسنده ی یهودی پیرامون مقوله ی نویسندگی می باشد. تصویر صفحه ی مذکور را به زبان عبری ملاحظه می فرمایید:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/016.jpg

 در تصویر زیر، صفحه ی مذکور را در Google Translate ملاحظه می کنید:

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/017.jpg

  این هم صفحه ی مربوط به افشای دروغ مذکور در سایت « عصر ایران »:

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=86475

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/018.jpg

بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید، خبر مذکور نیز دروغی بیش نبوده است.
 
4 – دست دادن ماسونی دکتر احمدی نژاد با Larry King (مجری CNN): ادعای مذکور نیز از سوی دشمنان نظام در وبسایت ها و وبلاگ های معاند مطرح شد و تصویر زیر نیز به این ادعا ضمیمه گردید:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/019.jpg


اما این ادعای سخیف نیز به هیچ عنوان پایه و اساس درستی ندارد. زیرا:

1 – روش مذکور دست دادن یک روش عادی دست دادن بوده و اختصاص به ماسون ها ندارد. به همین دلیل در مقاله ی مفصل « فراماسونری: دجال آخرالزمان » که 3 سال پیش از مصاحبه ی دکتر احمدی نژاد با CNN منتشر شده و در آن علایم خاص و مهم فراماسونری مورد بررسی قرار گرفته بود، به هیچ عنوان به دست دادن فراماسونرها اشاره نشده بود، چرا که این روش دست دادن در میان جمعیت عادی نیز رایج است و نشان دهنده ی ماسون بودن افراد نمی باشد.  برای  مثال  به جستجوی عبارت « دست دادن: Shake Hand » در بخش Image  وبسایت Google  توجه فرمایید:

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/020.jpg


همانگونه که در تصویر فوق ملاحظه فرمودید، افراد مختلف نحوه ی « دست دادن » گوناگونی را در برخورد با دیگران مورد استفاده قرار می دهند. به همین دلیل به هیچ عنوان نمی توان از دست دادن افراد پیرامون ماسون بودن یا نبودن آن ها نتیجه گرفت.

2 – در تصویر ارایه شده از دست دادن Larry King با دکتر احمدی نژاد، دستی که انگشت شستش نزدیک به تصویر است، دست مصاحبه کننده ی CNN است، نه دست دکتر احمدی نژاد. بنابراین حتی اگر Larry King به فرم خاصی دست داده باشد، نحوه ی قرار گرفتن شست دست آقای دکتر احمدی نژاد در تصویر معلوم نیست که بتوان از آن نتیجه ای گرفت.

 

http://www.alvadossadegh.com/fa/images/stories/alvad/019.jpg

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، درمی یابیم که ادعاهای مطرح شده در وبلاگ ها و وبسایت های جنبش سبز ماسونی در این زمینه نیز کذب محض می باشد.

البته در وبلاگ ها و وبسایت های جنبش فتنه گر سبز ماسونی ادعاهای سخیف دیگری نیز از جانب جنایتکارانی همچون علیرضا نوری زاده، منشه امیر و ... نیز مطرح شده است و در همین سایت ها افراد دیگری از نظام بدون ادله ی خاصی در زمره ی یهودیان قرار گرفته اند. این ادعاها به قدری پوچ و خالی از استناد هستند که ارزش بررسی کردن هم ندارند. به همین دلیل از توضیح پیرامون آن ها خودداری می نماییم. اما همانگونه که گفته شد، ادعاهای مذکور در حد ادعا مطرح شده اند و حتی مستندات دروغینی!!! که در بالا مورد بررسی قرار گرفته اند را نیز به همراه خود یدک نمی کشند که بخواهیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. به همین دلیل از اطاله ی کلام بیشتر در این زمینه خودداری می نماییم. در ضمن، مطالعه ی مقاله ی زیر نیز به خوانندگان محترم وبسایت  توصیه می گردد:

http://jew.blogfa.com/cat-3.aspx

البته ما این را می دانیم که آن کسانی که چشم و گوششان بسته شده و بر قلب هایشان مهر خورده است، باز این اسناد را نیز رد می کنند. اما به این امید که تعدادی از افرادی که هنوز گوش شنوا دارند، این مقاله را می خوانند، آن را منتشر نموده ایم.

در پایان خاطر نشان می شویم که این آخرین بخش از پرونده ی جنبش سبز ماسونی است که در حال حاضر و در این مقطع توسط نویسنده ی این مقاله خدمت خوانندگان عزیز ارایه می گردد و نویسنده حتی الامکان تلاش می نماید تا قلم خود را تا جایی که ممکن است در این زمینه نفرساید و پتانسیل های عظیم وبسایت « وعده ی صادق » را صرف چانه به چانه شدن با سربازان پیاده و ایادی فراماسونری جهانی ننماید.

إن شاء الله خداوند متعال به همه ی مسلمین بصیرت و ایمان عطا فرماید و شر دجال آخرالزمان را از سر مسلمانان رفع نماید.

با تشکر

خادم الامام (عج) – وعده ی صادق 

دی ماه 1388

http://www.alvadossadegh.com/fa/article/42-freemasonry/1164-1388-10-23-21-45-30.html

توضیح: شهبازی داری مدرک لیسانس از دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران می‌باشد ولی به اشتباه دکتر خطاب می‌شود.

http://www.ir-psri.com/Show.php?Page=ViewWriter&WriterID=9&SP=Farsi

/ 0 نظر / 240 بازدید