هر سید حسنی که خمینی نمی شود...

بامواضع غلط وعموماً مورد رضایت سران فتنه سیدحسن مصطفوی درحوادث پس از انتخابات ، عدم حضورش در مراسم تنفیذ رییس جمهور و خصوصا سکوتش در ماجرای اهانت به امام راحل کم کم اذهان عمومی متوجه این نکته شد که گویا بین ایشان و جریان فتنه سبز رابطه های عمیقی برقرار است. مردم با مقایسه رفتار وی با وصیتنامه حاج سیداحمدآقا به تناقضات مهمی رسیدند. آنجا که آمده است:
به حسن و برادرانش این توصیه را می نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند که ایشان موفقیت نظام و اسلام و کشور را می خواهند .هرگز گرفتار تحلیل های گوناگون نشوید که دشمن در کمین است... امروز باید در کنار نظاممان پشت سر رهبر قرار بگیریم . رهبر ما شاگرد امام است. هیچکس حق شکستن حریم رهبری را ندارد . حرمت رهبر نظام اسلامی، از اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستورات رهبری عمل کنند. اگر روزی حرکت ما با حرکت ولی نخواند، بدانید که نقص از ماست. همانطور که نگذاشتید امام احساس تنهایی کند. اطاعت از خامنه ای، اطاعت از امام است. هرکس منکر این معنا شود، مطمئن باشید در خط امام نیست و هرکس بگوید که اطاعت از امام غیر از اطاعت از حضرت آیت الله خامنه ای است در خط آمریکاست.
موج تذکرات به سید حسن آغاز شد و بعنوان مثال اعضای انجمن اسلامی هفت دانشگاه مهم کشور در نامه ای خطاب به وی نکات قابل تاملی را گوشزد کردند. درگوشه ای از این نامه می خوانیم:
«باخبر شدیم که شما در روز جمعه 16آذر و درحالی که مردم ایران از توهین عده ای اغتشاشگر فرصت طلب فتنه گر به ساحت مقدس امام خمینی ره خون می گریند، از کشور خارج شده و به سفرخارجی رفته اید، حداقل انتظار از جنابعالی این بود که به موضع گیری در این باره پرداخته وبرای یکبار هم که شده برای آخرتتان وبرای ادای دینتان به امام راحل که همه شانیت و آبروی شما و ما بواسطه ایشان است فتنه گران و قانون شکنان را محکوم می کردید . اما در کمال تعجب شنیدیم که جنابعالی در حرکتی غیر قابل انتظار، ازکشور خارج شده اید، حضرتعالی نباید فراموش کنید که مردم شما را یادگاری از بیت حضرت امام دانسته و همواره مورد احترام می دانند. اما ای یادگارامام ! شما را چه شده است که در مقابل توهین و زیر سوال بردن آرمان ها و اصول به یادگار مانده از امام راحل ، هیچ واکنشی نشان نمی دهید؟»
اما امت امام خامنه ای که در یکسال گذشته در مواقع گوناگون بهتر از نخبگان و جلوتر از آنان حرکت کرده اند در روز 14خرداد در حرم مطهر امام خمینی همزمان با شروع سخنرانی آقای سیدحسن مصطفوی با سردادن شعارهای معنادار علیه سران فتنه و معاندان ولایت مطلقه فقیه نشان دادند که در دفاع از مهمترین یادگار حضرت روح الله که همان اصل اصیل ولایت فقیه است با هیچ کس تعارفی نداشته و ثابت کردند « هر سیدحسنی ، که خمینی نمی شود»

 بازتاب ها:
 سایت الف     http://alef.ir/1388/content/view/74930/
http://jazirealirenger.parsiblog.com/1496984.htm
http://information.coo.ir/category
http://arzeshiha.ParsiBlog.com/1493763.htm 

/ 0 نظر / 53 بازدید