کروبی بالاخره سند رو کرد!

به گزارش جوان، بر اساس برنامه طراحی شده از سوی اتاق فکر فرقه سبز موسویم به پروژه اسب تروا قرار بود عناصر فرقه سبز از مسیرهای مختلف به سمت میدان آزادی حرکت کرده و در این میدان نمادهای سبز را بیرون آورده و به زعم خود میدان آزادی را فتح کنند!یکی از مسیرهای تعیین شده ، فلکه صادقیه بود که قرار بود مهدی کروبی (شیخ سابق و شعبان بی مخ کنونی اصلاحات)از آن مسیر به قصد فتح میدان آزادی حرکت کند. اما شیخ شعبان و حدود 100 نفره از حامیان سازماندهی شده اش از همان ابتدای ورود به میدان صادقیه با واکنش شدید انبوه مردم انقلابی مواجه شدند به کونه ای که کروبی مجبور شد به سرعت از صحنه بگریزد.

بنا بر این گزارش ،؛ در این میان علی کروبی پسر مهدی کروبی که نتوانسته بود همراه پدر از صحنه فرار کند برای مدتی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.وی بلافاصله بعد از آزادی با به نمایش گذاشتن اعضا و جوارح خود در سایت های مختلف مدعی شکنجه و ضرب و شتم خود شده است.وی همچنین مدعی شده که نیروهای بازداشت کننده ضمن ضرب و شتم ، وی را تهدید کرده اند که در مسجد مورد تجاوز جنسی قرار می دهند! ادعای علی کروبی مبنی بر تهدید شدن به تجاوز جنسی در مسجد بلافاصله طی نامه سرگشاده ای توسط فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی برای سایت های مختلف ضدانقلاب ارسال شده و این سایت ها نیز که از بعد از 22 بهمن به دعوا و زدوخورد درونی مشغول بودند، همین ادعا را به سوژه ای برای منحرف ساختن اذهان از شکست سنگین خود تبدیل نموده و به فحاشی علیه اسلام ، روحانیت ، انقلاب و هتاکی نسبت به مسجد و احکام اسلامی روی آورده اند.

لازم به ذکر است چند ماه پیش مهدی کروبی (رقیب آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری) بدون ارائه هیچ گونه سندی مدعی شد که در زندان های جمهوری اسلامی ، بازداشت شدگان مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند. این ادعا که با سوء استفاده وسیع رسانه های بیگانه و ضدانقلاب مواجه شد از سوی کمیته های ویژه دو دستگاه مسئول (قوه قضائیه و مجلس) مورد بررسی قرار گرفت اما مورد تایید قرار نگرفت و کروبی نیز نتوانست هیچ سندی برای ادعاهای خود ارائه کند. در این رابطه مشخص گردید فردی به نام «ترانه موسوی» که کروبی مدعی تجاوز به وی و سوزانده شدنش شده بود اصلا" وجود خارجی نداشته است! سعیده پورآقایی دیگر دختری که کروبی مدعی ربوده شدن وی شده و موسوی هم برای وی مجلس ختم برگزار کرد ، نهایتا" زنده از آب درآمد و معلوم شد از خانه فرار کرده است.

به نظر می رسد چون ادعاهای سابق کروبی همه دروغ از کار درآمده و لطیفه ها و جوک های مختلفی را درباره کروبی در افواه عمومی جاری ساخته است ، پسر وی برای جبران آبروی پدر از فرصت چند ساعته بازداشت خود استفاده کرده و چنین دروغ شاخداری (تجاوز در مسجد!) را ساخته است و همسر آقای کروبی نیز با انتشار این ادعا و حتی صدور حکم برای این اقدام (این مرد 37 ساله را در خانه خدا تهدید به ...کردند که مجازات ارتکاب آن فعل در قانون مجارات اسلامی مرگ است) درصدد بازگرداندن آبروی از دست رفته مهدی کروبی هستند که طی فاصله چند ماه با مواضع نسنجیده و غیرعقلانی ، جایگاه خود را از موضع یک رجل سیاسی محترم به یک رجاله مورد تمسخر و استهزای آدم و عالم تبدیل کرده است.

گفتنی است طی ماه های اخیر ، افراد متعددی از چهره های شناخته شده سیاسی و عناصر غیرمشهور به دلیل همراهی و همکاری با جریان فتنه و اغتشاشات ، برای مدت های زمانی مختلف توسط دستگاه های مختلف امنیتی و انتظامی بازداشت شده اند که به رغم روایت های مثبت و منفی این افراد از نحوه برخورد با خود در زمان بازداشت ، تنها کروبی و خانواده اش هستند که موضوع تجاوز جنسی و یا تهدید به تجاوز را مطرح می کنند. البته از خانواده آقای کروبی تابحال کسی بازداشت نشده و تنها مورد مربوط به بازداشت چند ساعته پسر وی در جریان راهپیمایی 22 بهمن است که طی همین مدت کوتاه نیز وی به جای هر چیز دیگری بحث تجاوز جنسی به خود آن هم در مسجد را مطرح کرده است.

ماجرای رشوه 300 میلیونی شهرام جزایری به کنار ، اما تحلیل گران درمانده اند که به رغم مطالبی که سایر مخالفین و معترضین مطرح می کنند معمای علاقه عجیب خانواده آقای کروبی به موضوع تجاوز جنسی و تهدید جنسی چیست؟

/ 0 نظر / 15 بازدید