خسته مباد گامهای استوارتان؛عمارها!

پیام تشکر و قدردانی رهبر انقلاب از حضور دهها میلیونی ملتِ شگفتی‏آفرین ایران
خسته مباد گامهای استوارتان

معاندان و فریب‏خوردگان داخلی به خود بیایند

 

وقتی غریو یاحسین با شور‏انقلابی ملت پیوند خورد، جهان یکپارچه به تماشا نشست تا بنگرد معنای واقعی دموکراسی را و نفاق در خود خزید شاید بشنود خواست یکپارچه یک ملت را و البته طعم این خروش بی‏همتا آن‏گاه به کام مردم شیرین‏تر آمد که پیام رهبر انقلاب صادر شد:«خسته مباد گام‏های استوارتان.»

به گزارش رجانیوز مقام معظم رهبری در پیام خود ضمن تجلیل از حضور، عزم راسخ و بصیرت بی‏همتای مردم، از دو پیام این حضور سخن به میان آوردند که یکی دولت‏های متکبر و زورگوی خارجی را مورد توجه قرار می‏داد و دیگری معاندان و فریب‏خوردگان داخلی را که گاه ریاکارانه دَم از «مردم» میزنند!

متن کامل پیام رهبر معظم انقلاب بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عظیم‏الشأن و شگفتی‏آفرین ایران

خسته مباد گامهای استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی‏تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‏همتایتان که همیشه در لحظه‌ی نیاز،‌ صحنه رویارویی با بد‏دلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می‏آراید.

و سپاسی از ژرفای دل و جان،‌ آفریننده‌ی هستی را که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در سی و یکمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را که بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی کهن تکیه زده است، بیش از همیشه به رُخ دشمنان کشید.

آیا سی و یک سال آزمون و خطای چند دولت متکبّر و زورگو کافی نیست که آنان را از خواب غفلت بیدار کند و بیهودگی تلاش برای سیطره بر ایران اسلامی را به آنان تفهیم نماید؟

آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پُر انگیزه در جشن سی و یک سالگی انقلاب کافی نیست که معاندان و فریب خوردگان داخلی را که گاه ریاکارانه دَم از «مردم» میزنند، به خود آورد و راه و خواست مردم را که همان صراط مستقیم اسلام ناب محمدی صلّی‏الله‏علیه‏و‏آله و راه امام بزرگوار است، به آنان نشان دهد؟

دوستان و دشمنان ملت ایران بدانند که این ملت، راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و برای رسیدن به قلّه‌ی پیشرفت و سعادت با تکیه به خدا و اعتماد به قدرتی که خداوند به او بخشیده است هر مانعی را از سر راه برخواهد داشت. کمک و توفیق الهی یار این ملت و دعای حضرت بقیه الله ارواحنا فداه پشتیبان آنان باد.

سیّد علی خامنه‌ای
22/بهمن/1388

/ 0 نظر / 19 بازدید