16 آذر هم آمد و رفت...

16 آذر هم آمدو رفت و تو ماندی و ... (به بهانه 16 آذر و بیانیه شماره 16 بعضی ها)

 

شانزدهم آذر هم با تمام هیاهوی به پا شده از سوی جریان موسوم به سبز (اموی ) به پایان رسید البته باز هم در گوشه وکناری عده ای با شعارهای انحرافی و ساختار شکنانه خود خواستند اجتماعات این روز را تحت الشعاع قرار دهند که البته به فضل خدا به هدفشان نرسیدند. بله اقای موسوی 16 اذر هم تمام شد وتو ماندی و16 به اصطلاح  بیانیه ی که هر کدام سندی است برای اثبات منحرف شدن شما از آرمانهای امام خمینی که به واقع دراین برهه بسیار مظلوم واقع شده اند وکسانی همچون شما خودرا مدعی اندیشه این ابر مرد انقلاب می دانید . در بیانیه( بخوانید هرزنامه) شماره ١۶ خود جملاتی نوشته شده که احساس کردم جای واکاوی دارد (حداقل برای خودتان وبرای طرفداران باقیمانده تان )صحبت از حاکما نمان کردید باید بگویم بی شک اینکه شما واندک منتسبان شما که همه هم البته طرفدار شما نیستند امروز با حرمت شکنی وآشوب ونوشتن خزعبلات با شماره های پیا پیمی پردازید ازدرایت حاکمانمان حکایت می کند انجا که شما را رها ساخته اند تا خودتان ماهیت واقعی خود را نزد مردم اشکار کنید واین همان عبور کم هزینه به سمت توسعه وپیشرفت در فضای سیاسی ونهادینه شدن اقتدار ومشروعیت بیشتر حکومت نزد مردم و قشردانشجو است .گفتید " کسانی اصرار دارند که بگویند مردم ساکت شده اند" مردم از دیدگاه شما همان عده ای هستند که با فریب شما و پشت توهم شما گمان تقلب در انتخابات را برده اند. اری انها به اشتباه خود پی برده اند واکنون پشیمانند. خود شما هم این سکوت را حس کرده اید. اینکه  دیگر از اجتماعات  بزرگ خبری نیست یک دلیل بیشتر ندارد و آن روشن شدن ماهیت طیف موسوم به سبز(اموی) است که مردم و طرفداران سابق شما ان را درک کرده اند. گفته اید که" این تصور که کسی می تواند به رغم گرایش های مردم بر آنان حکومت کند بیشتر از یک توهم نیست"  کاملا درست است  ودقیقا به همین خاطر است که به فضل خدا همگی زیر سایه ولایت امام خامنه ای با اقتدار و یکپارچگی به پیش میرویم و کار گزارانی  همچون دکتر محمود احمدی نژاد اجرای امور را در دست دارد و شما نیستید.

گفتید " جامعه ما اینک شگرف ترین تحولات را تجربه میکند " و پرسیده اید " ما هیت این دگر گونی چیست ؟ " پاسخ بزرگترین سوال ذهن کوچکتان این است که نهال انقلاب بعد از سی و اندی سال اینک به درختی تبدیل شده و در خاک ریشه دوانیده و علف های به ظاهر سبز و هرزه اطراف ریشه را یارای قد علم کردن در پیشش نیست و شاخه های خشک و کرم زده  که دیروز ها جزئی از درخت بودند و بعد از قطور شدن احساس بی نیازی به ریشه کردند در حال قطع شدن هستند و همیشه همین طور خواهد بود.

باز هم از اجرای قانون اساسی گفتی. قانونی که کوچکترین اعتقادی به آن ندداری. قانون برای کسانی که افسارشان در دست بیگانگان است چه معنی میتواند داشته باشد ؟

گفتی: " رای ملتی را روز روشن بردند" با چه استدلالی این مطلب را میگویی ؟ یادم آمد. شاید با استدلال روشنفکر ترین زن ایران که دارنده نظریه رای قومی قبیله ای است ؟ بیش از این خود را مضحکه خاص و عام نکنید و اندک طرفداران باقیمانده تان را سرافکنده نفرمایید.

گفته اید که از شما خواسته اند مسئله انتخابات را فراموش کنید. چه کسی از شما این در خواست را کرده است ؟ اصلا چه کسی میتوواند فراموش کند ؟ عبرتی که از انتخابات و حوادث قبل و بعد آن میتواند برای نسل های بعد از ما برای انقلاب عزیزمان ثبت شود با هیچ مثالی قابل طرح و بحث نیست. نسل های ببعد از ما و پرچمداران آینده ولایت در ایران اسلامی باید عاقبت کسانی که خود زمانی جزئی از نهال انقلاب بودن و بعد از احساس غرور و بی نیازی به ریشه چه طور تبر ها را برای قطع خود فراخواندند. این حوادث علی رغم هزینه هایی که برای انقلاب داشت بی شک ددارای برکاتی بوده است که البته چشم بصیرت میخواهد و بس.

گفته ای" برادران صحنه درگیری را اشتباه گرفته اید" صحنه درگیری در وجود شماست که با خود در گیرید و حتی از خواسته های خودتان نیز آگاه نیستید و گفتمان تناقض در شما متبلور است و ایستاری در ذهن و قلب خود دارید که البته جای تعجب نیست که بازیچه هیچگاه از نیت نهنایی بازیگردان  آگاه نیست.

برخلاف تصور ساده لوحانه شما سنگردلهایمان به فضل خودا از حقانیتش و محبت دوستان و بندگان صالحش لبریز است و خاکریزمان خارچشم دشمنان است.

انسان های سست عنصر از طرف شیطان انتخاب میشوند برای اعمال شیطانی و هیچگاه حق انتخاب ندارند و همان طور که گفتی " سبز ( اموی ) تو را انتخاب کرد" پرسیده ای : " آیا میشود این سبز برادرانمان را برگزیند ؟ " جواب میدهم خیر. چون مسلمان شیعه ایران و سربازان ولایت با بصیرت انتخاب میکند نه اینکه انتخاب شود. انتخاب میکند راه خود رنگ خود و آرمان خودش را.


16 آذر دانشگاه هم آمد و رفت. 17 آذر هم می آید و میرود..18 آذر هم. 22 بهمن هم و 12 فروردین و ...

وتو می مانی و رودی که در آن آب نداشت

همه عمری  که  فنا داده ای  و سود نداشت

و همه  غرق  یکی  حس  توهم  که  چرا ؟

صندوق  آذری و لر , رای  سبزی  نداشت(1)

-----------------------------------------

(1) اشاره به گلواژه های مدعی متفکر ترین زن ایران که در مصاحبه با بی بی سی, آذری بودن موسوی و داماد لرستان بودن او را دلیل و برهان تقلب دانسته است!

/ 1 نظر / 10 بازدید
علی

سلام دوست عزيز مطالب جالبي را بيان کرديد .اما وبلاگت خيلي سنگين است به سختي بالا مي آيد لطفا تصاويري که در وبلاگ استفاده مي کنيد حجمش کمتر باشد تا ببنندة وبلاگ بتواند از آن استفاده کند موفق باشيد . به ما هم سر بزنيد و نظرات خود را بنويسيد .