باراک اوباما تجسم شیطان!

کشیش آمریکایی: باراک اوباما تجسم شیطان در کالبد انسان

یک کشیش آمریکایی باراک اوباما را یک "شیطان واقعی" و عامل جنایاتی در جهان دانست و اعلام کرد: بر اساس قانون اساسی آمریکا، او فاقد مشروعیت برای اداره این کشور است.

به گزارش شبکه ایران به نقل از "راشا تودی"، یک کشیش سیاه‌پوست آمریکایی در شهر نیویورک اعلام کرد که باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا تنها توانسته با به بازی گرفتن اذهان جهانی نسبت به مسئله تبعیض نژادی، به کاخ سفید راه یابد و به چنین جنایاتی را در جهان انجام دهد.

"جیمز دیوید" کشیشی که پیش از این طعم زندان را نیز تجربه کرده است، باراک اوباما را نه تنها شهروند آمریکایی ندانسته، بلکه او را یک "شیطان واقعی" می‌داند و بر اساس قانون اساسی آمریکا، او را فاقد مشروعیت برای اداره این کشور توصیف کرده است.

این کشیش در منطقه "‌هارلم" نیویورک همواره پیام‌های سیاسی صادر می‌کند و در برنامه‌های رادیویی نیز از طرفدارانی برخوردار است.

وی با بیان این که معتقد است که باراک اوباما یک "شیطان واقعی" است، اظهار داشت که از سوی پلیس و سرویس امنیتی به دیدار وی آمده‌اند و وی انتظار دارد به دلیل باورهای سیاسی خود بازداشت شود اگر چه این امر از نظر او نقض آزادی بیان است.

/ 1 نظر / 6 بازدید
مرتضی

سلام خداقوت به من هم سربزن یاعلی مدد